Google nedávno přidal možnost vidět všechny vaše recenze napříč několika různými seznamy na jediné stránce. Můžete se tak na ně podívat v rámci Google My Business sekce recenzí na adrese.
 
Oznámení.
 
Google to oznámil právě ZDE (https://support.google.com/business/answer/9351797), kde také uvedl: „Podnikatelé a firmy tak mohou zhlédnout recenze pro několik jejich seznamů či položek najednou. S hromadnými recenzemi budete schopni zhlédnout, odpovědět a označit recenze pro vícero položek seznamu na jednom místě.“
 
Tohle je dostupné ve skupinách míst s pěti sty či méně položkami míst, avšak není to dostupné pro účty organizací.
 
Jak to vlastně vypadá.
 
Když se přihlásíte na váš účet v GOogle My Business, kliknete na levou stranu, abyste zpřístupnili záložku „Spravovat recenze“. Na to klikněte, abyste se mohli podívat na všechny recenze shromážděné nyní na jedné stránce. 
 

Proč nás to zajímá.
 
Tohle může být obzvláště užitečné pro ty, kteří spravují více než jednu lokaci nebo položku v seznamu. Můžete tak velice rychle spatřit všechny recenze, které patří k jednomu Google My Business účtu a už dále nemusíte rozklikávat každou jednotlivou položku, abyste viděli její recenze. Tohle by vám mělo ušetřit čas a pomoci vám najít a ohlásit důležité recenze daleko dříve.
 

Rate this post