Kamagra Jelly je generikum Viagry, je to syntetický preparát se stejnou účinnou látkou Sildenafil. Vyvíjel se laboratorně a produkuje se jako většina léčiv na výrobních linkách farmaceutických firem. Viagře se dostalo tolik publicity, že se mnoho mužů domnívá, že jde o kouzelnou pilulku, kterou stačí polknout, a váš sex se promění v úžasnou jízdu plnou emocí a vzrušení. Pravda je ale této představě velmi vzdálená, protože emotivní sex je něco jiného, než ten mechanický. Musí vás bavit, musíte partnerku opravdu milovat, musíte cítit a vnímat z její strany totéž, musíte se na sebe navzájem těšit a musíte si umět v sexu ve všem podstatném vyhovět.

muž a žena

Libido – čím více je mezi partnery opravdové lásky a porozumění, ale skutečně opravdové, bez podmínek, úplatků, násilností a podobných negativních praktik, tím větší chuť na sex neboli libido muži (i ženy) prožívají. Libido velmi úzce souvisí s životosprávou a s pozitivními emocemi dobrých mezilidských vztahů. Proto vám doporučujeme zdravěji se stravovat a nechat si poradit v některé z prodejen zdravé výživy, a udržovat co nejlepší vztahy v partnerství, v rodině, mezi příbuznými, kamarády i kolegy na pracovišti. To vše má, ačkoli se to třeba nezdá, na libido značný vliv.

držíme se za ruce

Pravda o erekci – erekci do značné míry ovlivňuje stres. Nebude vám nic platná partnerská láska a milí rodiče, když se domů z práce vracíte vyšťavení, přepracovaní a přetížení. Některé stresové vlivy bývají skryté a zdají se jako malicherné, ale všechny se sčítají a ve výsledku vás to může nemile překvapit. Zbavit se stresu je velmi obtížné a někdy se nepodaří všechny vlivy odstranit tak, jak bychom chtěli, proto jsou nám tu nápomocné bylinky, jako je Kotvičník nebo Maca peruánská. Jejich užívání je při správném dávkování bezpečné a není k tomu zapotřebí lékařský předpis, i když odbornou konzultací s lékařem nic nepokazíte.

Rate this post