Jak si udržet testosteron i bez Kamagry Jelly


Kamagra Jelly je generikum Viagry, je to syntetický preparát se stejnou účinnou látkou Sildenafil. Vyvíjel se laboratorně a produkuje se jako většina léčiv na výrobních linkách farmaceutických firem. Viagře se dostalo tolik publicity, že se mnoho mužů domnívá, že jde o kouzelnou pilulku, kterou stačí polknout, a váš sex se promění v úžasnou jízdu plnou emocí a vzrušení. Pravda je ale této představě velmi vzdálená, protože emotivní sex je něco jiného, než ten mechanický. Musí vás bavit, musíte partnerku opravdu milovat, musíte cítit a vnímat z její strany totéž, musíte se na sebe navzájem těšit a musíte si umět v sexu ve všem podstatném vyhovět.

muž a žena

Libido – čím více je mezi partnery opravdové lásky a porozumění, ale skutečně opravdové, bez podmínek, úplatků, násilností a podobných negativních praktik, tím větší chuť na sex neboli libido muži (i ženy) prožívají. Libido velmi úzce souvisí s životosprávou a s pozitivními emocemi dobrých mezilidských vztahů. Proto vám doporučujeme zdravěji se stravovat a nechat si poradit v některé z prodejen zdravé výživy, a udržovat co nejlepší vztahy v partnerství, v rodině, mezi příbuznými, kamarády i kolegy na pracovišti. To vše má, ačkoli se to třeba nezdá, na libido značný vliv.

držíme se za ruce

Pravda o erekci – erekci do značné míry ovlivňuje stres. Nebude vám nic platná partnerská láska a milí rodiče, když se domů z práce vracíte vyšťavení, přepracovaní a přetížení. Některé stresové vlivy bývají skryté a zdají se jako malicherné, ale všechny se sčítají a ve výsledku vás to může nemile překvapit. Zbavit se stresu je velmi obtížné a někdy se nepodaří všechny vlivy odstranit tak, jak bychom chtěli, proto jsou nám tu nápomocné bylinky, jako je Kotvičník nebo Maca peruánská. Jejich užívání je při správném dávkování bezpečné a není k tomu zapotřebí lékařský předpis, i když odbornou konzultací s lékařem nic nepokazíte.

Pěkné auto z půjčovny


Také jste někdy přemýšleli, že byste si v nějaké pražské autopůjčovně vypůjčili auto? Vy se možná ptáte, proč byste si půjčovali automobil, když třeba máte svůj. Tohle vám řeknu ihned na rovinu. Třeba jsou někteří lidé, kteří potřebují někam jet rychle na dovolenou a najednou zjistí, že se jim třeba rozbilo auto. A tady není potom nic důležitějšího než si zajet do nějaké autopůjčovny, jako například do autopůjčovny v Praze. Protože já bydlím s partnerem a s celou rodinou v Praze, takže jsme už dvakrát využili autopůjčovnu v Praze.

Jízda autem je skvělá.

A nám se tohle líbí a přijde nám to také opravdu hodně jednoduché, protože když si vypůjčíte auto z autopůjčovny, tak máte jistotu, že tohle auto bude v pořádku. Ale také víte, že vám nikde potom neodpadne anebo se vám nerozbije, tohle je skvělé. Pokud tedy váháte, jakou půjčovna aut v Praze si vybrat, tak já sama za sebe doporučuji takovou autopůjčovnu v Praze, která už je vyhlášená a která má nějaké kladné recenze. Jako například autopůjčovna v Praze, který jich najdete opravdu nespočet, je jich vážně hodně. Tady stačí, abyste si třeba na internetu našli nějaké nejlevnější autopůjčovny aut anebo nějaké autopůjčovny, kde je zrovna to vaše vysněné auto.

Můžete si půjčit lukrativní auto.

Taková ta vaše značka, protože hodně lidí také dbá na to, že když už si půjčují nějaké auto v autopůjčovně, že také chtějí nějakou určitou značku. Většinou to dopadá tak, že lidé chtějí z autopůjčovny nějakou značku auta, která už je taková lepší a lukrativní, protože asi by si nikdo nechtěl půjčovat jenom obyčejné auto, nebo pokud třeba jsou lidé, kteří se potřebují někam rychle přestěhovat, tak si vypůjčí nějakou dodávku. Ano, samozřejmě i dodávky v autopůjčovně v Praze jsou. Záleží pouze na vás, jak velkou dodávku budete potřebovat. A sama za sebe doporučuji si prvně předem telefonicky všechno zjistit.

Přepravní vozíky.


proč se přepravní vozíky vyrábějí a k čemu slouží. Přepravní vozík je většinou z plastového materiálu, ale můžete najít i kovové přepravní vozíky. Mají různé tvary a provedení, podle toho k čemu jsou určeny. Každý vozík má horní lem, který zajistí náklad tak, aby nedošlo k jeho pádu. Každý přepravní vozík má čtyři kolečka vždy v jednom rohu jedno. Některé kolečka jsou otočná, co je výhodou při manévrování. Na výběr je z několika druhů koleček, tak, aby se přizpůsobili jakémukoliv podkladu. Většinou jsou do tvaru obdélníku. Některé vozíky jsou vyráběny přesně pro určitý druh přepravek, které do nich krásně zapadnou. Jedna do druhé. Přepravní vozíky mají hlavní funkci a to je přeprava, jak už slyšíme z názvu. Přepravu materiálu a to většinou beden, krabic a přepravek z jednoho místa na druhé.

přepravní vozík

Tyto přepravky se využívají ve skladovacích prostorech. Je to urychlení přepravy, při které nepotřebujete žádný nákladový přístroj. Jedná se o bedny, které ve většině případech unesete. Většinou se z beden nebo krabic postaví vysoký komín, kde je přepravní vozík umístěn na spodní straně. Většinou do sebe stejné přepravky zapadají a tak dobře drží po hromadě. Nemusíte se bát, že by vám bedna spadla na hlavu.

přepravní vozík

Druhou možností je potravinový průmysl. Každý maloobchodník, ale i velké prodejny tyto vozíky využívají k jednoduché přepravě zboží po obchodech ve skladovacích částí. Mohli jste si jich všimnout při doplňování potravin.

Vozíky tedy mají ulehčit práci lidem, které přepravují přepravky z jednoho místa na druhé, aniž by je museli nosit jednu po druhém. To by bylo náročné jak na sílu prodavače, tak na čas. Jen si to vezměte, na vozík naložíte osm beden zeleniny a najednou je odvezete do místa vyskladnění. Teď si vezměte, kolikrát by musel jít prodavač, aby odnesl všechny bedny. Aspoň osmkrát. Tím tak ušetří čas i síly.

Proč je sekce informátor tak důležitá

Podobně jako každá jiná firma, i ty nabízející virtuální sídla mají své vlastní internetové stránky. Právě na nich se potenciální zájemci dozvědí vše, co potřebují, a najdou zde také kontakt, kde si mohou domluvit schůzku, případně se zeptat na podrobnosti. Jako všude jinde, i zde najdeme stránku členěnu do různých sekcí, aby měli návštěvníci hledání co nejvíce zjednodušené, a mohli co nejrychleji najít informaci, kterou potřebují. Ovšem vzhledem ke specifické povaze těchto služeb zde najdeme i takové, které jinde nenalezneme.

sekce firemní webové stránky

Typickým příkladem je sekce „Informátor“. Jistě, název zní jako z nějakého špionážního filmu, avšak skutečnost je tomu na hony daleko. Přesto může právě tento název mnoho lidí zmást, neboť mnohdy nevědí, co zde mají čekat.

Odpověď je přitom poměrně jednoduchá. Najdeme zde ty nejdůležitější informace, které by měl potenciální zákazník vědět, stejně jako odpovědi na některé z často kladených dotazů. Také jsou zde nejrůznější články, které osvětlují fungování celého procesu, jako například co je potřeba pro zápis v obchodním rejstříku.

i rozvržení webu je součástí marketingu

Novým zájemcům se v každém případě doporučuje si vše v této sekci řádně přečíst, neboť se zde mohou dozvědět i věci, které by je jinak nenapadly, avšak které mohou být pro celý proces důležité. Rozhodně se tedy nevyplatí ji přeskočit, neboť se tak vyhneme pozdějším překvapením.

To je ostatně něco, co bychom měli mít na paměti u každé firmy. Vždy je vhodné si nejprve zjistit veškeré možné informace, i když nám budou třeba připadat zbytečné, než s některou uzavřeme kontrakt. Platí to zvláště pro podnikatele, u kterých se většinou bavíme o velmi vysokých částkách, avšak i běžný člověk neprohloupí, pokud zachová opatrnost.

Naštěstí dnes není díky internetu problém potřebné informace získat, takže pokud naletíte nějaké nepoctivé firmě, je to v podstatě z velké části vaše chyba. Opatrnosti zkrátka není nikdy nazbyt.

Ne každý web má návštěvníky

V obchodě vždy platilo, platí a bude platit, že ti, kdo něco nabízejí, musí nalézt dost těch, kdo to nabízené chtějí a patřičně za to také zaplatí. Jinak už tomu ani nemůže být, protože bez placení by se žádný z podnikatelů neuživil. Pochopitelně ani nikdo z podnikatelů internetových.

Jenže je tu docela častý problém, který spočívá v tom, že si sice podnikatel pořídí své internetové stránky, ale na těchto pak už jenom marně čeká, až tu někdo o to nabízející se projeví zájem. Celá řada webů má problémy s návštěvností, a zatímco jsou takové potíže někdy ještě snesitelné, někdy už přece jenom přesahují míru únosnosti. A někdy může být i pouhá nedostatečná návštěvnost tím, kvůli čemu internetový podnikatel zbankrotuje.

nápis SEO

Ovšem nemusí tomu tak být. A to ani tehdy, když selžou všechny laické pokusy o získání dalších návštěvníků. Když to totiž podnikatel sám nezvládá, mohou mu odborníci pomoci, a sice optimalizací pro internetové vyhledávače.

Podstatou takové optimalizace je totiž zdokonalování webů a jejich přizpůsobování tomu, co od nich očekávají internetové vyhledávače. Protože to je významná okolnost. Čím je totiž nějaký web podle vyhledávačů dokonalejší, tím ho tyto lépe hodnotí a také mu přiřazují lepší umístění mezi tím, co se nabízí internetové veřejnosti, jež zrovna po něčem takovém pátrá. Linkbuildingem, copywritingem, správnou volbou klíčových slov, úpravou webu samotného a celou řadou dalších kroků se dá dobrat toho, že se web začne zdát vyhledávačům stále dokonalejší. A pak se objeví mezi nabídkami docela vpředu, tam, kde je prakticky nepřehlédnutelný. A protože nepřehlédnutelný odkaz nikdo nepřehlédne, je tu značný potenciál, co se růstu návštěvnosti optimalizovaného webu týká.

notebook a dolary

Optimalizovaný web tedy vesměs nemívá s návštěvností problémy. SEO se postará, aby si ho všiml dostatek lidí. A to ostatní už je potom záležitostí podnikatele, který na takový web musí umístit dost atraktivní nabídku. Která už si své zákazníky získá.

Prestižní místo ve vybraných příspěvcích je ještě více prestižnější než jste si mysleli, ukazuje studie

Nová studie o vybraných příspěvcích u Google ukazuje, jak moc konkurenční může tato nemovitost ve vyhledávání vlastně být.
 
Nová a velice zajímavá studie od RankRanger společnosti ukazuje, že když stránka získá místo mezi vybranými příspěvky, můžete si být jisti, že budete v průměru sdílet toto místo ve vybraném příspěvku jen s jedním dalším konkurentem.
 
Co to znamená. Dejme tomu, že vidíte jednu z vašich webových stránek ve vybraných příspěvcích v Google vyhledávání. To jsou skvělé zprávy, ale nyní se musíte starat o to, že si tam Google vaší stránku dlouho neponechá a že vybrané příspěvky přivádějí tolik důležitého provozu na vaši stránku, že o to nemůžete jen tak přijít. Tato studie ukazuje, že v průměru budete sdílet místo ve vybraných příspěvcích jenom s jednou konkurenční URL. A byť vaše URL není ukázána, je velmi pravděpodobné, že se vaše URL zase objeví pro tyto vybrané příspěvky někdy v době mezi třiceti a devadesáti dny. Daleko přesněji, během devadesáti denní doby se bude střídat s konkurenční URL zhruba 6,7 krát, avšak v průměru se tam bude střídat pouze 2.4 unikátních URL.
 
Podívejte se sami. Graf níže ukazuje změnu v chování ve třiceti a devadesáti denní době mezi unikátním počtem URL (světle modrá tabulka) a počtem případů v těchto časových úsecích, kdy se URL změnila (tmavě modrá tabulka):
 
Jedna URL se bude ukazovat daleko častěji. Když sdílíte místo ve vybraných příspěvcích s konkurencí, je tu velká pravděpodobnost, že jedna z daných URL bude, jak ji označují, za „dominantní URL“. Dominantní URL se ukazuje až v sedmdesáti sedmi procentech případů během třicetidenní doby, zatímco alternativní URL se ukazuje jenom ve dvaceti třech případech dané doby. Takže určitě chcete být tou dominantní URL, jak to ale zaručíte, to nikdo neví.
 
Proč na tom záleží. Vybrané příspěvky se stávají čím dál více a více důležitější pro marketéry i pro SEO, kteří se na ně více zaměřují. Ukazují se v těch nejvíc TOP výsledcích vyhledávání, jsou to také hlasové odpovědi pro Google Asistenta a také dávají dojem jistého nedotknutelného statusu pro webovou stránku. Pochopení toho, jak vlastně Google mění vybrané příspěvky nám může pomoci pochopit, jak lehké nebo jak těžké může být získání místa ve vybraných příspěvcích pro vaši webovou stránku.

Google opouští některé funkce mobilních aplikací z GSC, připomíná majitelům stránek, aby odstranili G+ integrace

Google dává, Google bere – nebo přesunuje. A tento vyhledávací gigant nyní rozesílá zprávy všem uživatelům Google Search COnsole o jejich budoucích změnách.
 
Tento týden, Google vyslal upozornění správcům webu, SEO konzultantům a společnostem a také vývojářům skrze Google Search Console, že některé funkce mobilních aplikací a také Google+ web integrace již nebudou dále podporovány.
 
Funkce mobilních aplikací. V roce 2015 Google přidal možnost zahrnout vaše mobilní aplikace, hlavně pro Android aplikace, v Google Search Console. Hned v roce 2017 Google začal přesouvat funkce z Google Search Console do Firebase. A, jak již bylo očekáváno, několik GSC funkcí bude v březnu zrušeno, a jednou z těchto funkcí je podpora vlastností mobilních aplikací.
 
Google poslal e-mail těm, kteří mají jejich vlastnosti aplikací nastavené v Search Console a tyto vlastnosti již nebudou podporovány.
 
E-mailové upozornění ohledně mobilních aplikací. V emailech je napsáno následující: „Jste majitelem jedné nebo více vlastností mobilních aplikací v Search Console. Na konci března roku 2019, Search COnsole ukončí podporu pro tyto vlastnosti aplikací.“
 
Tady je kopie emailu, který jsme obdrželi:

(Vlastnosti mobilních aplikací již nadále nebudou podporovány v Google Search COnsole.
Vážený uživateli Search Console,
 
Jste vlastníkem jedné nebo více vlastností mobilních aplikací v Search Console. Na konci března roku 2019, Search Console ukončí podporu pro tyto vlastnosti aplikací.
 
Následující vlastnosti aplikací budou odstraněny z vašeho účtu na konci března (maximálně zobrazených – osm).
 
Tyto změny neovlivní viditelnost vašich mobilních aplikací ve výsledcích vyhledávání, ani to neovlivní jakékoliv vlastnosti webových stránek, které vlastníte, avšak statistiky indexace pro vaše mobilní aplikace nebudou již dále dostupné v Search Console.
 
Pokud byste si chtěli uschovat vaše stávající data analytiky vyhledávání z vašich vlastností aplikací, můžete si je stáhnout za použití Search COntrol API nástroje nebo pomocí tlačítka „stáhnout“ v Search Analytics před koncem března. )
 
 
Google+ webové integrace. Google+ se bude brzy rušit, alespoň jeho spotřebitelská verze, a spolu s ním, Google+ tlačítka sdílení přestanou fungovat. Google poslal upozornění všem vydavatelům, kteří mají Google+ tlačítka nebo jakékoliv jiné webové integrace s Google+ a v něm sděluje, že by je měli odstranit do sedmého března roku 2019.
 
Google+ email upozornění. Tady je kopie emailu, ve kterém je napsáno: „Google oznámil, že Google+ pro spotřebitele bude končit. Součástí tohoto konce je také fakt, že všechny Google+ integrace přestanou fungovat sedmého března 2019. Je zde potenciál ovlivnit vaše rozvržení webové stránky nebo také fungování, pokud s tím správci webů nebudou nic dělat.“
 
(Odstraňte všechny integrace Google+ z daného webu
 
Majiteli – daného webu
Text (viz výše)
Vývojářům je doporučováno, aby odstranili relevantní kód z jejich webových stránek, jakmile to bude jenom možné.
 
Doporučené úkony.
Odstraňte veškeré integrace s Google+
Najděte a odstraňte všechny reference k Google+ integracím. Některé příklady zahrnují tlačítka jako jsou například +1 button, Follow button, Hangouts buttons, tlačítka sdílení), známky a také nejrůznější interaktivní příspěvky.)
 
Proč na tom záleží?
 
Pokud máte nějaká data mobilních aplikací ve vašem Google Search Console nástroji, určitě je budete chtít exportovat ještě před tím, než to celé půjde pryč. K tomu všemu určitě budete chtít zvážit integraci některých vašich aplikací s platformou FIrebase od Google, abyste získali daleko více funkcionality a dat, než jste byli schopni dostat z Google Search COnsole.
K tomu všemu ještě nutno přidat, že pokud používáte Google+ na vašich webových stránkách, určitě budete chtít odstranit všechny odvislé funkce do konce března (či do března 7.)

Miliony falešných seznamů v Google Maps poškozují reálné firmy a spotřebitele

Google Mapy v sobě zahrnují zhruba jedenáct milionů nelegitimních místních seznamů, se stovkami tisíci více, které jsou tvořeny každý měsíc, ohlásil tak Wall Street Journal tento týden. Tyto falešné seznamy nutí reálné firmy níže a níže v místních výsledcích vyhledávání, dopadají tak na jejich schopnost dosáhnout na spotřebitele a činí tak z netušících uživatelů velice lehké cíle pro podvodníky.
 
Google sdělil, že si je vědom tohoto problému a že má plány dělat daleko více v boji s podvodníky a tím, že zneužívají místní seznamy. Není to totiž v zájmu společnosti, brát na lehkou váhu uživatelskou důvěru, byť jak již podotkla spousta marketérů, Google stále profituje, byť některé místní firmy se musí obrátit na placené reklamy, aby znovu získaly viditelnost ve vyhledávání.
 

Podvody „Nátlakový vertikál“ a spamování názvů firem

 
Zaprvé, menší pohled na problém. Většina autoopraven, odtahových firem, elektrikářů, dodavatelů, advokátů, stěhováků a dalších ostatních kategorií služeb nejsou umístěny na adrese ukázané v Google Maps, alespoň podle průzkumu expertů z Wall Street Journal. Interně v Google, jak studie nahlásila, tyto kategorie jsou pojmenovány jako „nátlakové vertikály“ pro jejich náchylnost na podvody, které se snaží zachytit nic netušící oběti, když jsou nejvíce zranitelné.
 
Tyto podvodné firmy zaplňují místní výsledky vyhledávání tak, že nastavují falešné profily v Google My Business (GMB), což je zdarma služba, která pohání seznamy firem v Google Vyhledávání a Google Mapách. Tohle rozmělňuje viditelnost ve vyhledávání pro legitimní seznamy firem, čímž je okrádá o potencionální zákazníky a uživatele tak staví do pozice, kdy jsou velice náchylní na podvod.
 
Selhání Google zakleknout na tyto falešné seznamy firem a ověřit tak ty pravé je jakousi frustrací pro spoustu majitelů firem a také marketérů. Joe Youngblood, SEO a digitální marketér, byl velice hlasitý, co se týče těchto problémů, kterým čelí legitimní firmy v Google My Businesss. „hey, GoogleMyBiz má stále několik reálných firem s pozastavenými účty, zatímco falešné spam firmy s virtuálními adresami sídla se rojí jako včely. Byl to skoro celý týden, můžete alespoň odpovědět na tyto??“, Youngblood tweetnul tento týden.
 
Problém není vždy tak černobílý a není tomu tak ani u reálných či falešných místních seznamů. Jak již zdůraznil digitální marketér Itamar Blauer, reálné firmy často nacpávají klíčová slova do jejich profilů na Google My business za účelem toho, aby se hodnotili výše v obvyklých místních vyhledáváních. Platí to tak například pro „výměna oleje“ nebo „právník náhrady škody“.
 
Příručky Google jasně stanovují, že: „váš název by měl reflektovat firmu vaší reálné společnosti, jak je používána konzistentně na nápisu vašeho obchodu, webové stránky, na šablonách a jak je také známá zákazníkům.“ Také podává jasné instrukce firmám, aby zahrnuly detaily a oblast služeb, otevírací dobu a také kategorie pro ostatní sekce vašeho byznysu.
 
„Základní myšlenka celého tohoto konceptu je ta, že tu nejsou žádné dopady pro nacpávání klíčových slov do GMB seznamů, jak již ukázal Optimise London, že dokonce i poté, co Google přijal náš edit – jednoduše přidali klíčová slova zpátky do názvu,“ Blauer sdělil.
 
Dopad této manipulace není ale limitován pouze na místní výsledky vyhledávání. Snímek obrazovky níže ukazuje to, že přidáním „SEO agentura“ k byznys názvu v GMB dokázala agentura získat místo ve vědomostním panelu pro obvyklý a obecný vyhledávací termín „digitální SEO agentura“.

Nahlédnutí do SEO, zatímco Google přechází z internetového vyhledávače na portál

Stránka s výsledky vyhledávání Google je skoro nerozpoznatelná v porovnání s tím, jak vlastně vypadala před několika málo lety. Změny nejsou přitom ani jenom na povrchu. Google se stává čím dál méně internetovým vyhledávačem, zato se stává více a více portálem a platformou, uvedla Jessica Bowman, CEO v SEO in-house a Editorka pro Search Engine Land, během jejího výstupu na SMX Advanced minulý měsíc.
 
Tato evoluce fundamentálně mění spotřebitelskou cestu ve vyhledávání, kdy Google obsahuje vlastně celý ten proces tím, že dovolí uživatelům přeskočit kliknutí na webovou stránku pro získání informací, dovolí jim učinit nějaký úkon a dokonce i transakci. Tohle bude mít velice vážné dopady na skoro každou společnost. Bowman nabízí několik plánů akcí, kterými se mohou SEO konzultanti a praktici připravit na tyto změny a uvedla, že investice v SEO budou daleko důležitější než kdy dříve.
 

Budování a trénování vaší SEO armády

 
„Když hodnotím nějakou organizaci, často zjišťuji, že každá role má nějaké aktivity, které dělají a které ovlivňují SEO a že SEO musí být integrováno do těchto aktivit,“ uvedla Bowman pro Search Engine Land, „SEO tým musí tedy přijít, co vlastně tyto kroky jsou a jak vlastně vycvičit lidi, aby je dělali.“
 
Větší společnosti by měly inkorporovat SEO do jejich denního programu, uvedla Bowman. Tímto způsobem mohou nabírat desítky, ne-li přímo stovky, zaměstnanců do jejich „SEO Armády“, musí je přimět k tomuto kroku, zatímco budou citovat ty nejlepší praktik, musí je zahrnout do dedikovaného SEO týmu a musí označovat chybějící předpoklady a požadavky pro firmu každý den.
Byť se neočekává, že lidé, kteří nejsou vzděláni či nemají praxi v SEO, se najednou stanou autoritami pro dané téma, dvacet procent jejich snah stojí zhruba za osmdesáti procenty jejich dopadu na vaši firmu či celkovou optimalizaci firmy, sdělil Bowman. Bude to právě na vašem hlavním SEO týmu, stejně tak jako na vyšším managementu, aby je podpořil.
 

Rozšiřujte kompetence psaní

 
Produktové informace, nové příběhy, příručky „Jak na to“ a další odlišné typy obsahu mohou získávat větší viditelnost na stránce s výsledky vyhledávání, pokud se objeví jako vědomostní panel, uvnitř kolotoče nebo jako vybraný příspěvek. Vaši pisatelé, ať už jsou to bloggeři, tvůrci copywrittingu, manažeři sociálních sítí nebo cokoliv mezi tím, musí vytvářet obsah, který je srozumitelný a dostatečně autoritativní, aby mohl soupeřit v organické viditelnosti, sdělila Bowman.
 
Autoři napříč celou společností musí ovládat mistrně koncepty jako je SEO-přátelský JavaScript, schéma, psaní pro long-tail klíčová slova, bohaté výsledky a také sekce „Lidé se často ptají“ ve výsledcích vyhledávání. Jako s jakýmkoliv jiným procesem, regulérní recenzování kopií a poskytování zpětné vazby může zajistit kvalitu a dovolit vám tak dostat co možná nejvíce z vašich snah.
 

Ovládněte schéma a JavaScript pro vaše SEO

 
Pochopením a správnou implementací schémat na vaší webové stránce můžete pomoci procházečům internetových vyhledávačů pochopit váš obsah a, souběžně, navýšit tak šance toho, že se dostanete do vybraných příspěvků, Vybrané příspěvky a ostatní bohaté výsledky, samozřejmě, ilustrují jistý dvousečný meč přirozenosti uživatelského rozhraní Google, které je tak podobné portálu – sice navýší viditelnost, ale vaši uživatelé nemusí ani kliknout a dostat se tak na vaši hlavní webovou stránku, protože informace, kterou potřebují, je již nabídnuta a zobrazena.
 
Události, FAQ, mluvený obsah a daleko více – Google nyní podporuje desítky markuúů pro rozličné druhy obsahů, což činí ze schémat velice hodnotný nástroj pro moderní SEO. Pokud tedy používáte CMS od WordPressu, Yoast překopal jeho implementace schémat, aby mohli odvádět vstupy strukturalizovaných dat, ale stále je velice důležité, aby váš vývojářský tým byl schopen ověřit kvalitu vašeho kódu.
 
S nejnovější aktualizací GoogleBota nyní můžete vidět daleko více obsahu než kdy dříve. Avšak limitace stále existují a firmy by neměly ignorovat některé problémy s JavaScriptem, které mohou zpozdit či zhoršit indexaci. Před kódováním JavaScriptu, by váš tým měl určitě prodiskutovat, jaký obsah internetové vyhledávače budou či nebudou schopny vidět. Určitě se také vyplatí mít na paměti, že ostatní internetové vyhledávače nemusí být dost dobře vybaveny na vykreslení vašeho obsahu.
 
„Tohle platí hlavně pro velké celosvětové společnosti, musí se zamyslet nad tím, jak tyto menší internetové vyhledávače zpracovávají data a že jsou daleko méně sofistikované než Google, avšak stále pohánějí decentní počet provozu v mezinárodních trzích,“ zdůraznila Bowman.
 

Monitorujte a studujte mobilní výsledky vyhledávání

 
„Problémem je to, že spousta z nás pracuje na našich počítačích a stejně tak na počítači kontroluje i počítačové uživatelské rozhraní,“ vypíchla Bowman. Začátkem prvního července všechny nové stránky budou indexovány za použití předně-mobilní indexace od Google, kdy starší webové stránky budou monitorovány a vyhodnocovány pro připravenost na předně-mobilní indexování. Neboť valná většina vyhledávání se nyní děje na mobilních zařízeních, firmy musí velice pečlivě analyzovat mobilní výsledky vyhledávání a připravit se na aktualizace a změny za účelem vytvoření obsahu, který je optimalizovaný pro tato zařízení a jejich obecenstvo, které je používá.
 
„Myslím si, že důvod, proč my, jako průmysl, jsme ještě o tomhle tématu nemluvili, je ten, že jsme tak trošku nikdy nestudovali výsledky vyhledávání v mobilních uživatelských rozhraních, abychom skutečně viděli, jak jej vlastně přebírá Google, a zatímco se všechna vyhledávání pomalu přesouvají na mobilní zařízení, budou tato vyhledávání polykat čím dál více vašeho provozu. Takže si myslím, že jakmile to konečně ovládnou (výsledky vyhledávání pro mobilní verze) a budou vědět, že je to silná uživatelská zkušenost, je jenom otázkou času předtím, než to začnou dělat i u počítačové verze.“
 

Získejte výhodu velkých dat

 
„Najmutí data vědce je lepší než najmutí SEO konzultanta, který by studoval data,“ jednoduše sdělila Bowman. Data vědci jsou daleko lépe vybaveni na identifikaci obyčejností a trendů, které můžete využít, abyste zlepšili vaše snahy o optimalizaci, informovali vaši obsahovou strategii a vylepšili vaši uživatelskou zkušenost (UX).
 
Během jejího výstupu, Bowman také doporučila, aby firmy využívali Hlášení o zkušenosti uživatele v Google Chrome k porovnání rychlosti stránky s konkurencí, a stejně tak odkazové metriky pro uživatelskou zkušenost z oblíbených destinací napříč celým internetem. Můžete být také daleko více aktivnější.
 
Výsledky vyhledávání Google a jeho uživatelské rozhraní se dramaticky změnilo, avšak firmy a agentury, které jako první zamávají celou svou strukturou, seženou jejich zaměstnance a přeorientují jejich procesy, budou ti, kteří spatří nové příležitosti a novátorské způsoby, jak dosáhnout na širší publikum.

Nízké skóre rychlosti webové stránky může zabíjet váš provoz

Dělali jste všechno dobře a správně: drželi jste váš obsah čerstvý, kontrolovali jste váš backlinkový profil, navyšovali jste počet recenzí on-line. Ale stále vidíte menší úpadek v organickém provozu. Pokud tohle zní jako něco, co právě zažíváte, je možná ten správný čas zkontrolovat rychlost načítání vaší webové stránky.

Rok zpátky Google spustil jeho aktualizaci rychlosti (Speed Update). Společnost měla zcela jasný úmysl, který také náležitě popsala v jejím stanovisku, že tato aktualizace „pouze ovlivní webové stránky, které nabízejí nejpomalejší uživatelskou zkušenost.“ V předně-mobilním indexovaném světě tohle znamená, že Google hodnotí vaší webovou stránku na základě mobilní zkušenosti uživatelů a pomalá rychlost načítání tak musí být okamžitě spravena. Ale jak pomalá je příliš pomalá? Nemůžeme odpovědět zcela určitě, aniž bychom nečinili nějaké odhady a předpoklady, ale určitě se s vámi podělím o tom, jak určujeme, jestli skóre rychlosti načítání webové stránky může zabíjet provoz vašeho klienta a také se s vámi podělíme o tipy, které můžete použít, abyste se podívali na vaši vlastní webovou stránku.
 

Začněte s PageSpeed Insights nástrojem

Určitě existuje více než jeden nástroj pro testování rychlosti načítání, ale pro účely jednoduchosti se zaměříme na GOoglův vlastní nástroj PageSpeed Insights. Tento nástroj hodnotí nejpřísněji, takže pokud dostanete dobré skóre na PageSpeed Insights, pravděpodobně se vám bude dařit i v jakémkoliv jiném testovacím nástroji.

Níže je příklad klienta, který zaznamenal podstatný pokles provozu po aktualizaci července 2018 – aktualizaci rychlosti – a také jeho korespondující skóre rychlosti načítání webové stránky. Protože skóre klienta se pohybovalo někde v jednom čísle, určitě jsme mohli bezpečně říci, že tohle skóre se kvalifikuje jako příliš nízké podle Google. Ve vší úctě, musíme ale také podotknout, že Medic aktualizace – která se spustila minulý měsíc – možná také něco přidala k poklesu provozu.